trgovina

100 kozarcev LC/APC-SM(9/125)-G652D, G657A1, G657A2-0,9 mm Kabel 1m Optični Kika

Rating
€23.63 €20.79





OBVESTILO:

1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne

vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani.

2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila

3.Za nekatere sepcial državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas dostave je morda okoli 20-90 dni

Simplex LC/APC 9/125 Single Mode Fiber Optic Kika, 0,9 mm PVC Zunanjo Jakno svjetlovodni pigtails zagotavljajo hiter način, da bi komunikacijskih naprav na terenu.Ti so zasnovani, izdelani in preizkušeni v skladu s protokolom in delovanja, ki jih narekuje industrijskih standardov, ki bo izpolnila vaše najbolj stroge mehanske in uspešnosti tehnični podatki Priključek A SC Konektor B Unterminated Vlaken Način 9/125µm Vlaken Tipa Simplex poljski APC Kabel Premera 0,9 mm Suknjič Material PVC Suknjič Barva Rumena Valovna dolžina 1310nm/1550nm Trajnost >1000 Krat Vstavljanja Izgube ≤0.3 dB Zamenljivosti ≤0.2 dB Vrniti Izgubo ≥60dB Vibracij

Mi dela 6 Dni na teden, ob 7:00 - 23:00 ponedeljek - nedelja Pekingu Čas.

Hvala za vaše podjetje!

  • Tip Konektorja: SC/APC
  • Številka Modela: SC APC
  • Blagovna Znamka: AUA
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Vlakna Tipa: En Način

  • Author: Defimard
  • Date: 2020-12-12
  • Top, good quality. Thank you
  • 5/5

  • Author: Vlad Kravcov
  • Date: 2020-11-20
  • Thanks for the fast delivery. Top Product
  • 5/5